ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
| Kód pojišťovny | 5019550 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 4 002 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PERFORMANCE
Výrobce PERFORMANCE HEALTH INTERNATIONAL Ltd. Nunn Brook Road, NG172HU Huthwaite, UK international@performancehealth.com www.performancehealth.co.uk |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Židle sprcho |
| Výška křesla: | 89–100 cm |
| Šířka křesla: | 55 cm |
| Hloubka křesla: | 55 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 36 cm |
| Minimální výška sedu: | 48 cm |
| Maximální výška sedu: | 59 cm |
| Výška opěrky zad: | 35 cm |
| Hmotnost křesla: | 7.5 kg |
| Nosnost: | 140 kg |
| Madla pro vstávání: | pevná |