METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Chodítko je díky rychlému přenastavení pomocí plynového pístu vhodné pro provoz, ve kterém se na něm střídá více klientů.
Chodítko nabízíme také ve variantě s brzdami 204 B a bariatrické 204 WHD nebo elektrické verzi 204 EL.
POZOR! Chodítko je určené k nácviku vertikalizace a chůze s doprovodem.
Je vybaveno pouze nášlapnými parkovacími brzdami bez možnosti přibrzdění.
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
KOVAL
Výrobce KOVAL d.o.o. Loka pri Žusmu 9, 3223 Loka pri Žusmu, SI koval@koval.si www.koval.si |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Chodítko čty |
| Minimální výška chodítka: | 93 cm |
| Maximální výška chodítka: | 122 cm |
| Šířka chodítka: | 72 cm |
| Šířka mezi opěrkami: | 35 cm, 54 cm |
| Hloubka chodítka: | 75 cm |
| Průměr koleček: | 7.5 cm |
| Hmotnost chodítka: | 16 kg |
| Nosnost chodítka: | 170 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Typ chodítka: | pohyblivé |
| Počet koleček: | 4 |
| Nastavení výšky: | plynový píst |