ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně.
Do vany se upevňuje pomocí dvou rozpěrných nastavitelných nožiček.
Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Kód pojišťovny | 5019532 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
ROMA
Výrobce ROMA MEDICAL AIDS Ltd. York Road, BCF313TB Bridgend, UK sales@romamedical.co.uk www.romamedical.co.uk |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 1 450 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| PDK - Money: | Sedačka na v |
| Šířka sedačky: | 71 cm |
| Hloubka sedačky: | 23 cm |
| Nosnost: | 190 kg |
| Nosnost sedačky: | 1 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Přes vanu |
| Vnitřní šířka vany: | 65 cm, 50 cm |