ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Sklopná sedačka šetří místo a vejde se i do malého sprchového koutu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| NEHRAZENO | |
| Výrobce |
SINBOLI
Výrobce SINBOLI METAL MANUFACTURE Co., Ltd. Yumin Industrial Park, 528414 Dongsheng, CH |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Šířka sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu: | 35 cm |
| Hloubka sklopené sedačky: | 17 cm |
| Hmotnost sedačky: | 3.7 kg |
| Nosnost: | 125 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný , Nepojízdný , Závěsný sklopný |