ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| Kód pojišťovny | 5019390 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 10 let |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
BLISS
Výrobce ZHONGSHAN BLISS MEDICAL INSTRUMENT Co., Ltd. Zhaoyi Road 98, 528414 Zhongshan, CH daijing@zsbliss.com www.zsbliss.com |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška sedačky: | 68–78 cm |
| Šířka sedačky: | 57 cm |
| Hloubka sedačky: | 52 cm |
| Šířka sedu: | 57 cm |
| Hloubka sedu: | 52 cm |
| Minimální výška sedu: | 35 cm |
| Maximální výška sedu: | 45 cm |
| Hmotnost sedačky: | 3 kg |
| Nosnost: | 136 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |