ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně.
Do vany se upevňuje pomocí čtyř rozpěrných nastavitelných nožiček.
Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Kód pojišťovny | 5019384 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
BLISS
Výrobce ZHONGSHAN BLISS MEDICAL INSTRUMENT Co., Ltd. Zhaoyi Road 98, 528414 Zhongshan, CH daijing@zsbliss.com www.zsbliss.com |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Šířka sedačky: | 71 cm |
| Hloubka sedačky: | 31 cm |
| Nosnost: | 190 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Přes vanu |
| Vnitřní šířka vany: | 41 cm, 64 cm |