Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

O firmě

 

Na našem trhu působíme od roku 1998 a jsme jedním z největších distributorů kompenzačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené v ČR.
Nabízíme kompletní sortiment zdravotních pomůcek, které Vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadní návrat do společnosti.
Zároveň jsou důležitou součástí prevence proti možným komplikacím, a lze tak díky nim předejít pádům s následkem úrazu nebo vzniku proleženin.

Působíme po celé ČR a všechny naše pobočky poskytují plný informační a poradenský servis. Přijďte se poradit s našimi odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti a rádi Vám s čímkoliv poradí. Neváhejte se na nás obrátit s Vaším problémem, který se pokusíme komplexně a erudovaně vyřešit.
Kontaktovat nás můžete také telefonicky 323 610 610 / 618 nebo e-mailem info@dmapraha.cz. Jezdíme také zkoušet a zaměřovat přímo ke klientům, kde poradíme i s úpravou prostředí, možnostmi preskripce aj. V případě zájmu se můžete obrátit na našeho ergoterapeuta e-mailem zkouseni@dmapraha.cz.

Kromě nákupu pomůcek v kamenných prodejnách i e-shopu, odborné poradny a profesionálního servisu, můžete využít také služeb naší půjčovny
nebo otevřeného rezervačního systému repasovaných pomůcek pro pojištěnce jednotlivých pojišťoven.

Naší prioritou je maximální spokojenost všech zákazníků, proto se Vám snažíme nabídnout maximální funkčnost a spolehlivost, originální a moderní design, dokonalé materiály, precizní a důmyslné zpracování a rychlý servis. Díky dlouholeté zkušenosti a kreativitě našich pracovníků Vám můžeme přinášet stále nové inovace, pokrok a zdokonalování. Také Vaše důvěra a podněty pomáhají vyhledávat ideální řešení a nové cesty. 

Přestaňte o svobodě jen snít, s námi jí máte na dosah ...

Kontaktní formulář

Načíst