Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křeslo je vhodné pro bariatrické pacienty se zvýšenou hmotností.
Zvýšená nosnost 160 kg.
| Kód pojišťovny | 5019551 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 3 902 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PERFORMANCE
Výrobce PERFORMANCE HEALTH INTERNATIONAL Ltd. Nunn Brook Road, NG172HU Huthwaite, UK international@performancehealth.com www.performancehealth.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Křeslo kloze |
| Výška křesla: | 98 –108 cm |
| Šířka křesla: | 55.5 cm |
| Hloubka křesla: | 87 cm |
| Šířka sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Výška sedáku: | 4 cm |
| Minimální výška sedu: | 52 cm |
| Maximální výška sedu: | 62 cm |
| Výška opěrky zad: | 40.5 cm |
| Hmotnost křesla: | 13 kg |
| Nosnost: | 160 kg |
| Typ nádoby: | ACC/4 |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |
| Madla pro vstávání: | sklopná |