Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kontakt

Centrála Kunice

DMA Praha s.r.o., U Dálnice 207, 251 63 Kunice
 323 610 610 | 800 700 955 |   info@dmapraha.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA: Krajanská 339/4, 149 00 Praha 4
IČO: 25689495 | DIČ: CZ25689495
ÚČET: 1057252/0800 | DAT: 9f3zaj7

Najdi nejbližší prodejnu Kontaktní formulář

Eshop

Tomáš Lisník

Tel.: 323 610 612 eshop@dmapraha.cz
   

Půjčovna

Petr Chýle

Tel.: 323 610 643 Mob.: 778 407 599
pujcovna@dmapraha.cz  

Repasy - rezervace a evidence

Josef Kořínek

Tel.: 323 610 644 repas@dmapraha.cz

Servis a opravy

Vlastimil Bízek

Tel.: 323 610 621

servis@dmapraha.cz

Reklamace a náhradní díly

Martin Chýle                                 nahradnidily@dmapraha.cz

Tel.: 323 610 635 reklamace@dmapraha.cz

Příjem poukazů a cenové nabídky

Ing. Jan Vacek

Tel.: 323 610 647

 

jvacek@dmapraha.cz

 

 

Poradna a předváděcí centrum

Tel.: 800 700 955 info@dmapraha.cz    

Mgr. Matěj Lachmann (fyzioterapeut)

Tel.: 323 610 618

Mob.: 606 658 537

mlachmann@dmapraha.cz

 

 

Mgr. Lenka Ronovská

Tel.: 323 610 613

 

 

 

lronovska@dmapraha.cz

 

Zaměřování a zkoušení pomůcek

Tel.: 323 610 610 zkouseni@dmapraha.cz  

David Petr, DiS (fyzioterapeut)

Mob.: 725 506 218

Martin Soudský

Mob.: 731 555 878

Kamil Boháček

Mob.: 734 571 385

dpetr@dmapraha.cz

 

msoudsky@dmapraha.cz

 

kbohacek@dmapraha.cz

Vyřazení pomůcek a BTK

Petr Chýle

Tel.: 323 610 628

 

pchyle@dmapraha.cz

 

Objednávky a distribuce

Tel.: 323 610 610 objednavky@dmapraha.cz
Petr Fabián
Tel.: 323 610 639 pfabian@dmapraha.cz
Jan Mikeš
Tel.: 323 610 648 jmikes@dmapraha.cz
Jaroslav Švec
Tel.: 323 610 649 jsvec@dmapraha.cz
Jakub Vosáhlo

Tel.: 323 610 614

Tomáš Lisník

Tel.: 323 610 612
 

jvosahlo@dmapraha.cz

 

tlisnik@dmapraha
 

 

Vedení firmy

Tomáš Bízek tbizek@dmapraha.cz
Martin Hrůza
Ing. Miroslav Zámola

 
mhruza@dmapraha.cz
mzamola@dmapraha.cz

 

Obchodní zástupci

Severní a Západní Čechy

Mgr. Radek Wencl 

Tel.: 728 353 440 rwencl@dmapraha.cz

Severovýchodní Čechy

Pavlína Sádková

Tel.: 725 506 217 psadkova@dmapraha.cz

Východní Čechy a Vysočina

DMA

Tel.: 323 610 610 info@dmapraha.cz        

Jižní Čechy a Vysočina

Anežka Kunclová, DiS.

Tel.: 778 498 530 akunclova@dmapraha.cz

Severní Morava

Libor Dadej

Tel.: 728 353 470 ldadej@dmapraha.cz

Jižní Morava

Alexandr Chudosovcev

Tel.: 602 306 899 achudosovcev@dmapraha.cz

Praha a Střední Čechy

Andrea Havlíčková

Tel.: 737 089 698 ahavlickova@dmapraha.cz

Kontaktní formulář

Načíst

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.