Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kontakt

Centrála Kunice

DMA PRAHA s.r.o.
U Dálnice 207
251 63 Kunice
Tel.: 323 610 610
E-mail: dmapraha@dmapraha.cz

Najdi nejbližší prodejnu Kontaktní formulář

Eshop

Ing. Jan Vacek

Tel.: 323 610 647 eshop@dmapraha.cz

Půjčovna

Ondřej Koucký

Tel.: 323 610 643 Mob.: 778 407 599
pujcovna@dmapraha.cz  

Repasy - rezervace a evidence

Josef Kořínek

Tel.: 323 610 644 repas@dmapraha.cz

Servis a opravy

Vlastimil Bízek

Tel.: 323 610 621 servis@dmapraha.cz

Reklamace a náhradní díly

Martin Chýle

Tel.: 323 610 635 reklamace@dmapraha.cz

Poradna a předváděcí centrum

Mgr. Matěj Lachmann (fyzioterapeut)

Tel.: 323 610 618, 610 Mob.: 606 658 537
info@dmapraha.cz

Zaměřování a zkoušení pomůcek

David Petr, DiS (fyzioterapeut)

Tel.: 323 610 629 Mob.: 725 506 218
dpetr@dmapraha.cz

Martin Soudský

Tel.: 323 610 645 Mob.: 731 555 878
msoudsky@dmapraha.cz
 

Vyřazení pomůcek a BTK

Petr Chýle

Tel.: 323 610 628 pchyle@dmapraha.cz

Objednávky a distribuce

Tel.: 323 610 610 dmapraha@dmapraha.cz
Petr Fabián
Tel.: 323 610 639 pfabian@dmapraha.cz
Jan Mikeš
Tel.: 323 610 648 jmikes@dmapraha.cz
Michal Barták
Tel.: 323 610 649 mbartak@dmapraha.cz
Jakub Vosáhlo
Tel.: 323 610 614 jvosahlo@dmapraha.cz

Vedení firmy

Tomáš Bízek tbizek@dmapraha.cz
Martin Hrůza mhruza@dmapraha.cz

Obchodní zástupci

Severní a Západní Čechy

Mgr. Radek Wencl 

Tel.: 728 353 440 rwencl@dmapraha.cz

Severovýchodní Čechy

Rozárka Jakešová

Tel.: 725 506 217 rjakesova@dmapraha.cz

Východní Čechy a Vysočina

Lukáš Zeman, DiS

Tel.: 734 571 610 lzeman@dmapraha.cz

Jižní Čechy a Vysočina

Mgr. Marcela Kryski

Tel.: 778 498 530 mkryski@dmapraha.cz

Severní Morava

Libor Dadej

Tel.: 728 353 470 ldadej@dmapraha.cz

Jižní Morava

Alexandr Chudosovcev

Tel.: 602 306 899 achudosovcev@dmapraha.cz

Praha a Střední Čechy

Andrea Havlíčková

Tel.: 737 089 698 ahavlickova@dmapraha.cz

Kontaktní formulář

Načíst