Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křeslo je díky užšímu sedu vhodné pro útlejší postavy.
Křeslo má polstrovaný sedák pro větší pohodlí a prevenci proti dekubitům.
Pevná madla jsou bezpečnou a stabilní oporou při posazování a vstávání.
| Kód pojišťovny | 5019446 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
A&E
Výrobce A&E MACHINERY INDUSTRY Co., Ltd. Shenghui South Road 9, 528427 Zhongshan, CH www.nice-rehab.com sales@nice-rehab.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
3123180
|
| Výška křesla: | 91–96 cm |
| Šířka křesla: | 56 cm |
| Hloubka křesla: | 46–48 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška sedáku: | 4 cm |
| Minimální výška sedu: | 46 cm |
| Maximální výška sedu: | 51 cm |
| Výška opěrky zad: | 45 cm |
| Hmotnost křesla: | 8.5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu nebo nahoru |
| Madla pro vstávání: | pevná |