ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Sedačka je vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany
Na vanu se upevňuje pomocí postranních ramen.
Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
ROMA
Výrobce ROMA MEDICAL AIDS Ltd. York Road, BCF313TB Bridgend, UK sales@romamedical.co.uk www.romamedical.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Celková šířka: | 67 cm |
| Šířka sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Hloubka zavěšení: | 18 cm |
| Nosnost: | 100 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Závěsný |
| Vnitřní šířka vany: | 49 cm |