ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně.
Na vany se upevňuje pomocí postranních ramen a rozpěrné aretace.
Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| NEHRAZENO | |
| Výrobce |
GENTEEL
Výrobce GENTEEL HOMECARE PRODUCTS Co., Ltd. Liyu Industry Area, 528216 Foshan, CH info@genteelmed.com www.genteelmed.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Celková šířka: | 71 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Hloubka zavěšení: | 0 cm |
| Nosnost: | 100 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Přes vanu , Otočný |
| Vnitřní šířka vany: | 49 cm, 58 cm |