Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Díky ergonomii a úhlu zádové opěrky a výškovému nastavení sedu je křeslo vhodné především pro kardiaky.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
ROMA
Výrobce ROMA MEDICAL AIDS Ltd. York Road, BCF313TB Bridgend, UK sales@romamedical.co.uk www.romamedical.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Křeslo omyva |
| Výška křesla: | 107–117 cm |
| Šířka křesla: | 60 cm |
| Hloubka křesla: | 70 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 43 cm |
| Minimální výška sedu: | 41 cm |
| Maximální výška sedu: | 56 cm |
| Výška opěrky zad: | 66 cm |
| Hmotnost křesla: | 14.6 kg |
| Nosnost křesla: | 160 kg |