ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu.
Doporučujeme doplnit protiskluzovou podložkou.
| Kód pojišťovny | 5019687 |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
DRIVE DE
Výrobce DRIVE MEDICAL GmbH & Co. KG Leutkircher Straße 44, D-88316 Isny/Allgäu, DE info@drivemedical.de www.drivemedical.de |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška sedačky: | 63–71 cm |
| Šířka sedačky: | 54 cm |
| Hloubka sedačky: | 57 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Minimální výška sedu: | 46 cm |
| Maximální výška sedu: | 53 cm |
| Hmotnost sedačky: | 2.8 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |