Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Křeslo je ideální pro použití v interiérech pro odlehčení pacientů ležících na lůžku.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
DRIVE FR
Výrobce DRIVE DEVILBISS HEALTHCARE FRANCE SAS Parc d'Activités Eiffel Energie - ZAC du Ban la Dame, 54390 Frouard, FR contact@drivedevilbiss.fr www.drivedevilbiss.fr |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Vozík mechan |
| Výška křesla: | 130–140 cm |
| Šířka křesla: | 66 cm |
| Hloubka křesla: | 81.5 cm |
| Šířka sedu: | 52 cm, 46 cm |
| Hloubka sedu: | 45 cm |
| Výška sedu: | 46 cm, 52 cm, 54 cm |
| Výška opěrky zad: | 85 cm |
| Úhel sedu: | 87 - 116 ° |
| Hmotnost křesla: | 33 kg |
| Nosnost křesla: | 120 kg |