Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křesílko je svou velikostí přizpůsobené pro dětské klienty a je vybaveno bezpečnostním pásem při zhoršené stabilitě sedu.
| Kód pojišťovny | 5019529 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 4 402 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
ROMA
Výrobce ROMA MEDICAL AIDS Ltd. York Road, BCF313TB Bridgend, UK sales@romamedical.co.uk www.romamedical.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Křeslo kloze |
| Výška křesla: | 59–66 cm |
| Šířka křesla: | 46 cm |
| Hloubka křesla: | 53–55 cm |
| Šířka sedu (po 3 cm): | 38 cm |
| Hloubka sedu (po 2,5 cm): | 38 cm |
| Minimální výška sedu: | 28 cm |
| Maximální výška sedu: | 35 cm |
| Výška opěrky zad: | 32 cm |
| Hmotnost křesla: | 6 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5 |
| Vyjmutí nádoby: | nahoru |
| Madla pro vstávání: | pevná |