ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křeslo má zvýšenou nosnost a je vhodné pro pacienty s vyšší hmotností.
Díky upravené konstrukci lze klozetové křeslo nejen použít ve sprše, ale po vyjmutí nádoby lze také najet přímo nad toaletu.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Křeslo kloze |
| Výška křesla: | 92 cm |
| Šířka křesla: | 61 cm |
| Hloubka křesla: | 58 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 43 cm |
| Výška sedáku: | 52 cm |
| Výška opěrky zad: | 42 cm |
| Hmotnost křesla: | 11.5 kg |
| Nosnost křesla: | 160 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5R |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |