ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Židli lze jednoduše složit a rozložit bez použití nářádí a je tak vhodná i při přesunech z místa na místo. Díky modulárnímu systému je navíc možné použít jen samotnou sedačku a dle potřeby ji případně doplnit jednou nebo oběma područkami a opěrkou zad. Bez problémů si ji tak přizpůsobíte svým individuálním potřebám. Navíc ji lze použít také ke sprchování, po vyjmutí nádoby jako nástavec na WC nebo po doplnění polstrováním jako odpočinkovou židli.
Díky své výšce a možnosti šikmého nastavení je sedačka ideální pro zvýšení sedu po výměně kyčelního kloubu TEP.
| Kód pojišťovny | 5019429 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 552 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
K DESIGN
Výrobce K DESIGN S.r.l. Via Vincinella - Loc. Ghiarettolo 1, 19037 Santo Stefano di Magra, IT info@kdesign-group.com www.kdesign-group.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 3 800 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| Výška křesla: | 75–90 cm |
| Šířka křesla: | 51 cm |
| Hloubka křesla: | 40 cm |
| Šířka sedu: | 50 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Minimální výška sedu: | 39 cm |
| Maximální výška sedu: | 54 cm |
| Hmotnost křesla: | 3.7 kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Typ nádoby: | EH-BC |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | odnímatelná |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |
| Materiál nástavce: | Plast |
| Poklop: | ano |
| Upevnění nástavce: | Nad toaletu |