ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Podpěru nabízíme ve fixní (4320 FEX) nebo přenosné variantě (4320 EX).
Pro pohodlnější vstávání doporučujeme toaletu kromě madel doplnit zvyšovacím nástavcem.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
ROMA
Výrobce ROMA MEDICAL AIDS Ltd. York Road, BCF313TB Bridgend, UK sales@romamedical.co.uk www.romamedical.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 1 850 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| PDK - Money: | Podpěra na W |
| Výška podpěry: | 67–83 cm |
| Šířka podpěry: | 61 cm |
| Hloubka podpěry: | 44 cm |
| Hmotnost podpěry: | 4.15 kg |
| Nosnost podpěry: | 160 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Materiál: | ocel |