ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Zesílený rozšířený rám s nosností 140 kg a šířkou sedu 56 cm.
Nerezová konstrukce umožňuje použítí křesla také ve sprše.
Po vyjmutí nádoby je možné najet přímo nad toaletu.
| Kód pojišťovny | 5019451 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 9 352 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
A&J
Výrobce ZHONGSHAN A&J MEDICAL EQUIPMENT Co., Ltd. Shenghui South Road 3, 528427 Zhongshan, CH info@ani-rehab.com www.ani-rehab.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | 512 N WHD |
| Výška křesla: | 97 cm |
| Šířka křesla: | 66 cm |
| Hloubka křesla: | 89 cm |
| Šířka sedu: | 56 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Minimální výška sedu: | 54 cm |
| Maximální výška sedu: | 54 cm |
| Výška opěrky zad: | 37 cm |
| Hmotnost křesla: | 15.5 kg |
| Nosnost: | 140 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |
| Madla pro vstávání: | sklopná |