Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Elegantní design s důrazem na funkčnost, který splyne s vaším interiérem
Dokonale nenápadné luxusní provedení, které skryje svůj pravý účel. Díky elegantnímu a stylovému designu se hodí se do každého moderního interiéru.
Sedák z hladkého plastu má jemně zaoblené linie a snadno se čistí, zatímco stabilitu zajišťují elegantní masivní dřevěný rám. Prostorné sedadlo nabízí maximální komfort a zároveň diskrétně zakrývá hygienickou nádobu.
| Kód pojišťovny | 5019442 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 11 652 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
GORDON ELLIS
Výrobce GORDON ELLIS & Co. Trent Lane, DE74 2PY Castle Donington, Derby, UK info@gordonellis.co.uk www.gordonellishealthcare.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 14 900 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| Výška křesla: | 73 cm |
| Šířka křesla: | 69 cm |
| Hloubka křesla: | 59 cm |
| Šířka sedu: | 51 cm |
| Hloubka sedu: | 45 cm |
| Výška sedáku: | 4 cm |
| Minimální výška sedu: | 47 cm |
| Maximální výška sedu: | 47 cm |
| Výška opěrky zad: | 30 cm |
| Hmotnost křesla: | 11 kg |
| Nosnost: | 190 kg |
| Typ nádoby: | Ashby Pan |
| Vyjmutí nádoby: | nahoru |
| Madla pro vstávání: | pevná |