ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| NEHRAZENO | |
| Výrobce |
GENTEEL
Výrobce GENTEEL HOMECARE PRODUCTS Co., Ltd. Liyu Industry Area, 528216 Foshan, CH info@genteelmed.com www.genteelmed.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Sedačka pod |
| Výška sedačky: | 35–45 cm |
| Šířka sedačky: | 48 cm |
| Hloubka sedačky: | 50 cm |
| Šířka sedu: | 41 cm |
| Hloubka sedu: | 37 cm |
| Minimální výška sedu: | 35 cm |
| Maximální výška sedu: | 45 cm |
| Hmotnost sedačky: | 2 kg |
| Nosnost: | 110 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |