ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sklopná sedačka šetří místo a vejde se i do malého sprchového koutu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| Kód pojišťovny | 5019424 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
K DESIGN
Výrobce K DESIGN S.r.l. Via Vincinella - Loc. Ghiarettolo 1, 19037 Santo Stefano di Magra, IT info@kdesign-group.com www.kdesign-group.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 1 930 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| Šířka sedu: | 39 cm |
| Hloubka sedu: | 21 cm |
| Hloubka sklopené sedačky: | 10 cm |
| Hmotnost sedačky: | 1.65 kg |
| Nosnost: | 125 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný , Nepojízdný , Závěsný sklopný |