ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka se k vaně uchytí pomocí přísavek a je tak vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany v případech, kdy není možné přes její okraje uchytit klasickou sedačku.
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Kód pojišťovny | 5019497 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
SUNSHINE
Výrobce SUNSHINE HEALTHCARE Co., Ltd. Jihua Eastern road 31, 528000 Foshan, CH mandy@sunshinehc.net www.sunshinehc.net |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
20 cm 3225613
35 cm 3729598 15 cm 3729580 30 cm 3636033 |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Šířka sedu: | 45.5 cm |
| Hloubka sedu: | 30 cm |
| Výška sedu: | 15 cm, 20 cm, 30 cm, 35 cm |
| Nosnost: | 190 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Vložný |