ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka se k vaně uchytí pomocí přísavek a je tak vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany v případech, kdy není možné přes její okraje uchytit klasickou sedačku.
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Kód pojišťovny | 5019437 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
GORDON ELLIS
Výrobce GORDON ELLIS & Co. Trent Lane, DE74 2PY Castle Donington, Derby, UK info@gordonellis.co.uk www.gordonellishealthcare.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Celková šířka: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 28 cm |
| Výška sedu: | 22 cm |
| Nosnost: | 190 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Vložný |