ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Zadní kola s obručemi umožňují samostatný pohyb klienta bez asistence.
Díky upravené konstrukci lze klozetové křeslo nejen použít ve sprše, ale po vyjmutí nádoby lze také najet přímo nad toaletu.
| Kód pojišťovny | 5019454 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 7 152 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
A&J
Výrobce ZHONGSHAN A&J MEDICAL EQUIPMENT Co., Ltd. Shenghui South Road 3, 528427 Zhongshan, CH info@ani-rehab.com www.ani-rehab.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška křesla: | 99 cm |
| Šířka křesla: | 63 cm |
| Hloubka křesla: | 102 cm |
| Šířka sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu: | 43 cm |
| Minimální výška sedu: | 51 cm |
| Maximální výška sedu: | 51 cm |
| Výška opěrky zad: | 47 cm |
| Hmotnost křesla: | 18.5 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |
| Madla pro vstávání: | sklopná |