Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křeslo má polstrovaný sedák pro větší pohodlí a prevenci proti dekubitům.
Odnímatelné područky jsou vhodné pro boční přesun z vozíku.
| Kód pojišťovny | 5019383 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
BLISS
Výrobce ZHONGSHAN BLISS MEDICAL INSTRUMENT Co., Ltd. Zhaoyi Road 98, 528414 Zhongshan, CH daijing@zsbliss.com www.zsbliss.com |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška křesla: | 91–96 cm |
| Šířka křesla: | 62 cm |
| Hloubka křesla: | 50–52 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška sedáku: | 4 cm |
| Minimální výška sedu: | 48 cm |
| Maximální výška sedu: | 53 cm |
| Výška opěrky zad: | 45 cm |
| Hmotnost křesla: | 9.5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu nebo nahoru |
| Madla pro vstávání: | odnímatelná |