Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
| Kód pojišťovny | 5019433 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
MaJSL
Výrobce Ľubomír Ševčík MaJSL Hviezdoslavova 11/246, 958 01 Partizánske, SK majslpe@gmail.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
3705382
|
| Cena | 3 245 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| PDK - Money: | Křeslo kloze |
| Výška křesla: | 82 cm |
| Šířka křesla: | 58 cm |
| Hloubka křesla: | 50 cm |
| Šířka sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška sedáku: | 2 cm |
| Minimální výška sedu: | 44 cm |
| Maximální výška sedu: | 44 cm |
| Výška opěrky zad: | 36 cm |
| Hmotnost křesla: | 7.8 kg |
| Nosnost: | 110 kg |
| Typ nádoby: | ACC/5H |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |
| Madla pro vstávání: | pevná |