ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křeslo má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu.
Je vybaveno skládacím rámem pro snadnější uskladnění nebo převoz.
Doporučujeme doplnit protiskluzovou podložkou.
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PERFORMANCE
Výrobce PERFORMANCE HEALTH INTERNATIONAL Ltd. Nunn Brook Road, NG172HU Huthwaite, UK international@performancehealth.com www.performancehealth.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
3769487
|
| PDK - Money: | Židle sprcho |
| Výška křesla: | 88–98 cm |
| Šířka křesla: | 48 cm |
| Hloubka křesla: | 56–59 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Minimální výška sedu: | 47 cm |
| Maximální výška sedu: | 52 cm |
| Výška opěrky zad: | 41 cm |
| Hmotnost křesla: | 4 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný , Skládací |