ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačka je vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany.
Na vanu se upevňuje pomocí nastavitelných postranních ramen.
Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PERFORMANCE
Výrobce PERFORMANCE HEALTH INTERNATIONAL Ltd. Nunn Brook Road, NG172HU Huthwaite, UK international@performancehealth.com www.performancehealth.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
3023661
|
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Celková šířka: | 60 cm, 72 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Výška opěrky zad: | 43 cm |
| Hloubka zavěšení: | 16 cm |
| Nosnost: | 130 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Závěsný |
| Vnitřní šířka vany: | 50 cm, 60 cm |