JAK PŘEDEJÍT PROLEŽENINÁM
Jak určit riziko vzniku dekubitů a jak mu předejít? Prevence až na prvním místě, nepodceňte ji!
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Doporučujeme při nízkém riziku vzniku dekubitů (NORTON 20–16).
Podložka je také ve variantě P311C GEL bez odnímatelné centrální části.
| Kód pojišťovny | 5008069 |
| Pojišťovna hradí | 974 Kč |
| Doplatek | 2 556 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, GER |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 3 roky |
| Úhradová skupina | 07.06.02.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
SYST'AM
Výrobce SYSTEM ASSISTANCE MEDICAL SAS ZAE route de Casseneuil, 47300 Villeneuve sur Lot, FR info@systam.com www.systam.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Podložka |
| Výška podložky: | 2.5 cm |
| Rozměr (šířka × hloubka): | 40×40 (120 kg) cm |
| Škála NORTON: | 20–16 (nízké riziko dekubitů) |
| Minimální efektivní zatížení: | 40 kg |
| Maximální efektivní zatížení: | 120 kg |
| Riziko vzniku dekubitů: | Nízké riziko vzniku dekubitů |