ÚPRAVA BEZBERIÉROVÉ KOUPELNY A WC
Základní pravidla a doporučení pro bezbariérové úpravy koupelny a WC.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Sedačku do sprchy lze jednoduše složit a rozložit bez použití nářádí a je tak vhodná i při přesunech z místa na místo. Díky modulárnímu systému je navíc možné použít jen samotnou sedačku a dle potřeby ji případně doplnit područkami a opěrkou zad. Bez problémů si ji tak přizpůsobíte svým individuálním potřebám.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
Nechte se inspirovat našim doporučením pro bezbariérové úpravy v článku ÚPRAVA KOUPELNY A WC.
| Kód pojišťovny | 5019439 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Revizní lékař | ne |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
GORDON ELLIS
Výrobce GORDON ELLIS & Co. Trent Lane, DE74 2PY Castle Donington, Derby, UK info@gordonellis.co.uk www.gordonellishealthcare.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška sedačky: | 68–83 cm |
| Šířka sedačky s madly: | 53 cm |
| Šířka sedačky: | 38.5 cm |
| Hloubka sedačky: | 42.5 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Hloubka sedu: | 31 cm |
| Minimální výška sedu: | 41 cm |
| Maximální výška sedu: | 56 cm |
| Výška opěrky zad: | 28 cm |
| Výška madel: | 15 cm |
| Hmotnost sedačky: | 2.7 kg |
| Nosnost: | 190 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ano |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |