METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Jednoduchý lehký vozík ideální pro aktivnější uživatele na doma i na ven.
| Kód pojišťovny | 5008948vyřazeno |
| Předepisuje | REH, NEU, ORT, INT, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.01.01.03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 11 680 Kč |
Tento produkt je nyní vyprodán.
| PDK - Money: | Vozík mechan |
| Výška vozíku: | 87–92 cm |
| Šířka vozíku: | šířka sedu + 23 cm |
| Délka vozíku: | 95 cm |
| Šířka sedu: | 39 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nastavení stupačky: | 37–48 cm |
| Minimální hmotnost vozíku: | 14.5 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 100 kg |
| Barevné provedení: | stříbrná metalíza |