METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
DYNAMIKA BEZ KOMPROMISŮ S RÁMEM SVAŘENÝM NA MÍRU ...
Tento vozík má díky své originální konstrukci výsostné a unikátní postavení na trhu - vytváří totiž kategorii samu pro sebe. Joker ENERGY nabízí díky svařenému rámu maximální možnou tuhost a minimální váhu a umožňuje tak naprosto bezkonkurenční jízdní vlastnosti a ovladatelnost. To vše spolu s atraktivním moderním hi-tech designem dělá z tohoto vozíku jasnou volbu pro vás, kdo už nechcete dělat žádné kompromisy.
| Kód pojišťovny | 5006356 |
| Pojišťovna hradí | 43 826 Kč |
| Doplatek | 42 774 Kč |
| Předepisuje | REH, NEU, ORT |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.01.01.06 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PROGEO
Výrobce PERMOBIL PROGEO ACTIVE DESIGN S.r.l. Vicolo Negrelli 5, 31038 Paese, IT customer_support_it@permobil.com www.rehateamprogeo.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Šířka vozíku: | šířka sedu + 20 cm |
| Minimální hmotnost s koly: | 7 kg |
| Standardní hmotnost bez kol (šířka 39 cm): | 4.6 kg |
| Minimální hmotnost bez kol: | 4.4 kg |
| Standardní hmotnost s koly (šířka 39 cm): | 7.6 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 140 kg |