Pokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Křeslo lze výškově nastavit a vybrat ze tří šířek sedu:
46 cm (typ 091081124), 50 cm (typ 091438936) nebo 56 cm (typ 0914438134)
Po vyjmutí nádoby lze křeslo použít také nad toaletou.
| Kód pojišťovny | 5019552 |
| Pojišťovna hradí | 3 248 Kč |
| Doplatek | 3 382 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.04.03.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PERFORMANCE
Výrobce PERFORMANCE HEALTH INTERNATIONAL Ltd. Nunn Brook Road, NG172HU Huthwaite, UK international@performancehealth.com www.performancehealth.co.uk |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Cena | 6 630 Kč | |
| Dostupnost | skladem |
| PDK - Money: | Křeslo kloze |
| Výška křesla: | 95–105 cm |
| Šířka křesla: | 54.5 cm |
| Hloubka křesla: | 94 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Výška sedáku: | 4.5 cm |
| Minimální výška sedu: | 50 cm |
| Maximální výška sedu: | 60 cm |
| Výška opěrky zad: | 40.5 cm |
| Hmotnost křesla: | 15.5 kg |
| Nosnost: | 136 kg |
| Typ nádoby: | ACC/4 |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |
| Madla pro vstávání: | odnímatelná |