METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Správné nastavení a použití berlí zde.
| Kód pojišťovny | 5006461 |
| Pojišťovna hradí | 176 Kč |
| Doplatek | 28 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, INT, REV, CHI, DIA, TRA |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 2 roky |
| Úhradová skupina | 07.03.01.02 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PERFORMANCE
Výrobce PERFORMANCE HEALTH INTERNATIONAL Ltd. Nunn Brook Road, NG172HU Huthwaite, UK international@performancehealth.com www.performancehealth.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
3537678
|
| PDK - Money: | Berle franco |
| Celková výška berle: | 89–117 cm |
| Od držadla k opěrce předloktí: | 23 cm |
| Průměr opěrky předloktí: | 9.5 cm |
| Hmotnost berle: | 600 g |
| Nosnost berle: | 160 kg |
| Gumový nástavec: | 100 CTD (průměr: 22 mm) |
| Barva opěrky předloktí: | šedá |
| Barva trubky: | stříbrná matná |
| Typ: | francouzské |
| Materiál: | dural |
| Typ držadla: | plastové |
| Typ opěrky předlotkí: | Uzavřená sklopná |
| Minimální výška držadla: | 66 |
| Maximální výška držadla: | 94 |