METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POZOR! Chodítko je určené k nácviku vertikalizace a chůze s doprovodem.
Je vybaveno pouze nášlapnými parkovacími brzdami bez možnosti přibrzdění.
| Kód pojišťovny | 5016552 |
| Pojišťovna hradí | 5 065 Kč |
| Doplatek | 1 435 Kč |
| Předepisuje | REH, NEU, ORT, ORP, GER, REV |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.03.02.06 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
HCT
Výrobce HUACANTONG MEDICAL EQUIPMENT Co., Ltd. No. 501 of 19 Building, U Valley No. 4, Xiangshun Road, Foshan, CH sales@hct-medical.com www.hct-medical.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Minimální výška chodítka: | 100 cm |
| Maximální výška chodítka: | 130 cm |
| Šířka chodítka: | 71 cm |
| Šířka mezi opěrkami: | 37 cm |
| Hloubka chodítka: | 87 cm |
| Průměr koleček: | 10 cm |
| Hmotnost chodítka: | 9.5 kg |
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Barevné provedení: | stříbrná metalíza |
| Typ chodítka: | pohyblivé |
| Počet koleček: | 4 |
| Nastavení výšky: | manuálně |