METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
| Kód pojišťovny | 5006259 |
| Pojišťovna hradí | 243 Kč |
| Doplatek | 182 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, CHIR |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 2 roky |
| Úhradová skupina | 07.03.01.03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
KOWSKY
Výrobce ERWIN KOWSKY GmbH & Co. KG Oderstrasse 73, D-24539 Neumünster, DE info@kowsky.de www.kowsky.de |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Berle franco |
| Celková výška berle: | 79–96 cm |
| Od držadla k opěrce předloktí: | 18 cm |
| Průměr opěrky předloktí: | 7.5 cm |
| Hmotnost berle: | 400 g |
| Nosnost berle: | 100 kg |
| Gumový nástavec: | 100 CTB/C/D (průměr: 16 mm) |
| Barva opěrky předloktí: | černá , šedá , modrá , červená , zelená , žlutá , fialová , vínová |
| Barva trubky: | stříbrná matná , modrá , červená , zelená , olivová , vínová , fialová , žlutá |
| Typ: | francouzské |
| Materiál: | dural |
| Typ držadla: | vyměkčené |
| Typ opěrky předlotkí: | Otevřená |
| Minimální výška držadla: | 60 |
| Maximální výška držadla: | 80 |