METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Chodítko je nadstandardně vybaveno doplňujícími držadly pro pohodlnější a bezpečnější vstávání.
| Kód pojišťovny | 5017962 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, ORP, GER, REV, CHI |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.03.02.05 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
A&E
Výrobce A&E MACHINERY INDUSTRY Co., Ltd. Shenghui South Road 9, 528427 Zhongshan, CH www.nice-rehab.com sales@nice-rehab.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Minimální výška chodítka: | 81 cm |
| Maximální výška chodítka: | 99 cm |
| Šířka chodítka: | 62 cm |
| Hloubka chodítka: | 52 cm |
| Hmotnost chodítka: | 2.6 kg |
| Nosnost chodítka: | 100 kg |
| Barevné provedení: | stříbrná matná |
| Protiskluzové nástavce: | 100 CTF (vnitřní průměr: 28 mm) |
| Typ chodítka: | pevné |