METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Vozík je ideální na zátěžový provoz ve zdravotních a sociálních zařízení.
| NEHRAZENO | |
| Výrobce |
A&I
Výrobce A&I INDUSTRIES LTD SHUNDE FOSHAN Liandu Industry Park, 528300 Foshan, CH info@ani-rehab.com www.ani-rehab.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Vozík mechan |
| Brzdy pro doprovod: | Ano |
| Výška vozíku: | 90 cm |
| Šířka vozíku: | 70 cm |
| Hloubka vozíku: | 90 cm |
| Šířka sedu: | 51 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Výška opěrky zad: | 39 cm |
| Délka stupaček (po 1,5 cm): | 40–53 cm |
| Minimální hmotnost vozíku: | 18 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 140 kg |
| Barevné provedení: | lesklý chrom |
| Adaptér těžiště: | ne |
| Kolečka proti překlopení: | ne |
| Průjezd zárubněmi: | 80 cm (šířka sedu max 56 cm) , 90 cm |