METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
DRIVE FR
Výrobce DRIVE DEVILBISS HEALTHCARE FRANCE SAS Parc d'Activités Eiffel Energie - ZAC du Ban la Dame, 54390 Frouard, FR contact@drivedevilbiss.fr www.drivedevilbiss.fr |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Vozík mechan |
| Brzdy pro doprovod: | Ano |
| Výška vozíku: | 98–100 cm |
| Šířka vozíku: | šířka sedu + 22 cm |
| Hloubka vozíku: | 113 cm |
| Šířka sedu: | 39 cm, 42 cm, 45 cm, 48 cm, 51 cm |
| Hloubka sedu: | 41 cm |
| Výška sedu: | 56 cm, 58 cm |
| Délka stupaček (po 1,5 cm): | 49–59 cm |
| Úhel podnožek: | 18–90 ° |
| Úhel sedu: | 0 ° |
| Úhel opěrky zad: | 88–121 ° |
| Minimální hmotnost vozíku: | 24 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 115 kg |
| Barevné provedení: | modrá metalíza |
| Adaptér těžiště: | ne |
| Kolečka proti překlopení: | ano |