METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Lehce se hygienicky udržuje a pasuje na většinu kulatých, oválných i čtvercových WC.
Doporučujeme doplnit madlem nebo podpěrou pro pohodlnější vstávání.
Nechte si poradit v našem článku VÝBĚR NÁSTAVCE NA WC.
| Kód pojišťovny | 5018020 |
| Pojišťovna hradí | 925 Kč |
| Doplatek | 360 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, GER, REV |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 3 roky |
| Úhradová skupina | 07.04.01.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
GORDON ELLIS
Výrobce GORDON ELLIS & Co. Trent Lane, DE74 2PY Castle Donington, Derby, UK info@gordonellis.co.uk www.gordonellishealthcare.co.uk |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška nástavce: | 15 cm |
| Nosnost nástavce: | 190 kg |
| Výška nástavce (tloušťka): | 15 cm |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Materiál nástavce: | Plast |
| Poklop: | ne |
| Upevnění nástavce: | Na mísu |
| Tvar toalety: | Oválný |