METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Lůžko je nutné doplnit vhodnou matrací, popř. dalším příslušenstvím viz níž.
Videonávod na montáž lůžka: zde.
| Kód pojišťovny | 5008882 |
| Pojišťovna hradí | 23 374 Kč |
| Doplatek | 11 426 Kč |
| Předepisuje | REH, NEU, ORT, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 10 let |
| Úhradová skupina | 07.05.01.02 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
ELBUR
Výrobce ELBUR sp. z o.o. sp.k Działosza 34, 56-500 Syców, PL info@elbur.eu www.elbur.eu |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Posteľ poloh |
| Výška lůžka (včetně hrazdy): | 179–219 cm |
| Šířka lůžka: | 89 cm |
| Šířka roštu: | 75 cm |
| Délka lůžka: | 181 cm |
| Délka roštu: | 165 cm |
| Úhel nastavení zádového dílu: | 0–70 ° |
| Úhel nastavení stehenního dílu: | 0–35 ° |
| Úhel nastavení lýtkového dílu: | 0–20 ° |
| Nastavení výšky ložné plochy: | 43–83 cm |
| Celková hmotnost: | 70.6 kg |
| Hmotnost nejtěžší části: | 15 kg |
| Nosnost lůžka: | 140 kg |
| Barevné provedení: | Buk přírodní (standard) |
| Typ rámu: | Prodloužený , Dětský |
| Provedení roštu: | Čtyřdílný |