JAK PŘEDEJÍT PROLEŽENINÁM
Jak určit riziko vzniku dekubitů a jak mu předejít? Prevence až na prvním místě, nepodceňte ji!
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Doporučujeme při nejvyšším riziku vzniku dekubitů (NORTON <14).
Vhodné pro střední a silnější postavy.
| Kód pojišťovny | 5008003 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, GER |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 3 roky |
| Úhradová skupina | 07.06.02.03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
SYST'AM
Výrobce SYSTEM ASSISTANCE MEDICAL SAS ZAE route de Casseneuil, 47300 Villeneuve sur Lot, FR info@systam.com www.systam.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Podložka ant |
| Výška podložky: | 6 cm |
| Rozměr (šířka × hloubka): | 36×36 (60 kg) cm, 40×40 (80 kg) cm, 40×43 (90 kg) cm, 40×46 (110 kg) cm, 43×43 (110 kg) cm, 43×46 (120 kg) cm, 46×40 (120 kg) cm, 46×46 (140 kg) cm, 51×46 (160 kg) cm, 51×50 (180 kg) cm, 56×46 (230 kg) cm, 61×50 (270 kg) cm |
| Škála NORTON: | 14–12 (vysoké riziko dekubitů) , <12 (nejvyšší riziko dekubitů) |
| Minimální efektivní zatížení: | 20 kg |
| Maximální efektivní zatížení: | 60 kg |
| Riziko vzniku dekubitů: | Vysoké riziko vzniku dekubitů , Nejvyšší riziko vzniku dekubitů |