METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
Jednoduchý lehký vozík ideální pro aktivnější uživatele na doma i na ven.
| Kód pojišťovny | 5017978 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | REH, NEU, ORT, INT, PED |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.01.01.03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
A&I
Výrobce A&I INDUSTRIES LTD SHUNDE FOSHAN Liandu Industry Park, 528300 Foshan, CH info@ani-rehab.com www.ani-rehab.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Brzdy pro doprovod: | Ne |
| Výška vozíku: | 87–92 cm |
| Šířka vozíku: | šířka sedu + 23 cm |
| Délka vozíku: | 95 cm |
| Šířka sedu: | 39 cm, 42 cm, 45 cm, 48 cm |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Výška sedu: | 48 cm, 50 cm, 52 cm |
| Výška PUR podložky: | 5 cm |
| Výška opěrky zad: | 39 cm |
| Nastavení stupačky: | 37–48 cm |
| Minimální hmotnost vozíku: | 14.5 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 100 kg |
| Barevné provedení: | stříbrná metalíza |
| Adaptér těžiště: | ano , ne |
| Kolečka proti překlopení: | ano |
| Průjezd zárubněmi: | 60 cm (šířka sedu max 40 cm) , 70 cm (šířka sedu max 48 cm) , 80 cm (šířka sedu max 56 cm) , 90 cm |