METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
KOSMICKÉ TECHNOLOGIE NA DOSAH, ANEB BUDOUCNOST JIŽ DNES ...
Mysleli jste, že Joker Energy nelze již zdokonalit? Neuvěřitelné se stalo skutečností - Joker NOIR nabízí budoucnost již dnes. Celokarbonový rám z jednoho kusu dokonale ulitý na míru. Slovo kompromis už nebudete potřebovat. Naučte se slova nová - absolutní dokonalost, nekompromisnost, nadčasový design, originalita a vyjímečnost !!!
| Kód pojišťovny | 5006371 |
| Pojišťovna hradí | 43 826 Kč |
| Doplatek | 137 174 Kč |
| Předepisuje | REH, NEU, ORT |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 5 let |
| Úhradová skupina | 07.01.01.06 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
PROGEO
Výrobce PERMOBIL PROGEO ACTIVE DESIGN S.r.l. Vicolo Negrelli 5, 31038 Paese, IT customer_support_it@permobil.com www.rehateamprogeo.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Minimální hmotnost s koly: | 6 kg |
| Standardní hmotnost bez kol (šířka 39 cm): | 4 kg |
| Minimální hmotnost bez kol: | 4.3 kg |
| Standardní hmotnost s koly (šířka 39 cm): | 6.3 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 125 kg |