METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Nástavce mají univerzální použití a pasují na většinu běžných toaletních mís.
Doporučujeme doplnit madlem nebo podpěrou pro pohodlnější vstávání.
| Kód pojišťovny | 5007764 |
| Pojišťovna hradí | plně hrazeno |
| Doplatek | 0 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, GER, REV |
| Revizní lékař | ne |
| Užitná doba | 3 roky |
| Úhradová skupina | 07.04.01.01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
WINNCARE FR
Výrobce WINNCARE FRANCE SAS Le Pas du château 4, 85670 Saint-Paul-Mont-Penit, FR contact@winncare.com www.winncare.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Kód PDK |
3912715
|
| PDK - Money: | 3912715 |
| Výška nástavce: | 15 cm |
| Nosnost nástavce: | 180 kg |
| Výška nástavce (tloušťka): | 15 cm |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Materiál nástavce: | Plast |
| Poklop: | ne |
| Upevnění nástavce: | Na mísu |
| Tvar toalety: | Oválný , Hranatý |