METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
| NEHRAZENO | |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
KOVAL
Výrobce KOVAL d.o.o. Loka pri Žusmu 9, 3223 Loka pri Žusmu, SI koval@koval.si www.koval.si |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| PDK - Money: | Chodítko čty |
| Minimální výška chodítka: | 104 cm |
| Maximální výška chodítka: | 134 cm |
| Šířka chodítka: | 88 cm |
| Šířka mezi opěrkami: | 55 cm, 74 cm |
| Hloubka chodítka: | 75 cm |
| Průměr koleček: | 10 cm |
| Hmotnost chodítka: | 34 kg |
| Nosnost chodítka: | 220 kg |
| Barevné provedení: | bílá |
| Typ chodítka: | pohyblivé |
| Počet koleček: | 4 |
| Nastavení výšky: | plynový píst |