METODIKA ZÍSKÁNÍ POMŮCKY
Stručný návod, jak si nechat předepsat pomůcku hrazenou pojišťovnou lékařem.
Číst dálePokud jste si v minulosti registrovali účet, přihlašujte se nově pomocí e-mailové adresy a vašeho původního hesla.
POMOZTE NÁM SE ZLEPŠIT WEB POUHÝM KLIKNUTÍM
Věnujte nám prosím pár minut a vyplňte krátkou online studii. Nejde o test znalostí — zajímá nás, zda jsou naše kategorie přehledné a srozumitelné. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.
Zpevnění okrajů je vhodné pro stabilní sed na okraji lůžka a vstávání z něho.
Tato matrace je určená pro nestandardní rozměry roštu lůžka (viz varianty).
Pro standardní rozměr roštu 90×200 cm zvolte typ P 102M Polyplot.
Matrace je vhodná do středního rizika vzniku dekubitů (NORTON 16–14).
| Kód pojišťovny | 5008010 |
| Pojišťovna hradí | 2 922 Kč |
| Doplatek | 2 528 Kč |
| Předepisuje | PRL, REH, NEU, ORT, GER, CHI |
| Revizní lékař | ano |
| Užitná doba | 3 roky |
| Úhradová skupina | 07.06.01.02 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745 | ano |
| Výrobce |
SYST'AM
Výrobce SYSTEM ASSISTANCE MEDICAL SAS ZAE route de Casseneuil, 47300 Villeneuve sur Lot, FR info@systam.com www.systam.com |
| Dodavatel v ČR |
DMA
DMA Praha s.r.o. Krajanská 339/4, 25163 Praha 4, CZ info@dmapraha.cz www.dmapraha.cz |
| Informace pro uživatele viz návod k použití . | |
| Výška matrace: | 14 cm |
| Šířka matrace: | 87 cm, 87 cm, 96 cm, 103 cm, 113 cm, 133 cm |
| Škála NORTON: | 16–14 (střední riziko dekubitů) |
| Minimální efektivní zatížení: | 35 kg |
| Maximální efektivní zatížení: | 130 kg, 150 kg, 270 kg |
| Riziko vzniku dekubitů: | Střední riziko vzniku dekubitů |
| Materiál matrace: | PUR pěna |